Dekodoor firmamız üretim ve satış faaliyetlerine başladığı günden itibaren sektöre sunduğu kalitesiyle, yenilikleriyle, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejisiyle, kısa sürede Türkiye pazarında sağlam bir yer edinmiştir.

Dekodoor, geçmişi uzun yıllara dayanan köklü ve yüklü bilgi birikimi ile ürettiği ürünleri bayileri aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.

Alüminyum Kapı Kasaları

Laminat Kapılar

Sac Kapı Kasaları

Yangın Kapıları

Trafo Kapıları

Başarımızın en önemli sırrı müşterilerimizle ortak çalışmalarımızdır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve en önemlisi güvenliği konusunda odaklanıp; tutarlı, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir şekilde ürünlerimizi yeniden güncellemekte öncü yapmıştır. 

Bu tutum müşterilerimizin şirketimize duyduğu güvenin artmasını sağlamış ve hep beraber hızlı büyüme ortamı oluşturulmuştur. 

Bizi bugün olduğumuz yere getiren değerlere bağlı kalmamız, hiç bir zaman ödün vermediğimiz dürüstlük ilkesini benimsememizdir. Bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek üretime devam etmek hedefimizdir.

Amacımız her zaman yenilikçi, paylaşımcı, kaliteli ve üretken yaklaşımla, dürüstlük çerçevesinde hayal gücümüz ve cesur girişimlerimizle müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır.

SAYGILARIMIZLA

buy generic provigil